31 ତମ ସ୍ଥାପନା ଦିବସ ପାଳିଲା ପିପୁଲ୍ସ ଫୋରମ୍

0
71

ଝାରସୁଗୁଡା: ମିଶନ ଆସ୍ରା ପରିସରରେ 31 ତମ ପିପୁଲ୍ସ ଫୋରମର ସ୍ଥାପନା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ 27 ଡିସେମ୍ବର ଦିନ ଏକ ମେଗା ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଝାରସୁଗୁଡାର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍ ଲଙ୍କେଶ୍ୱର ଅମାତ୍ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିସହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ଅନେକ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇ ରକ୍ତଦାନ କରିଥିଲେ। ମୋଟ୍ 112 ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ ହୋଇଥିଲା।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପିପୁଲ୍ସ ଫୋରମ୍ ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଜୋନ୍ ପରି ପରିଚାଳିତ ସମସ୍ତ ୟୁନିଟ୍ ମିଶନ୍ ଆଶ୍ରା, ମିଶନ୍ ଆସାଲୋକ, ଡ୍ରଗ୍ ଡି-ଆଡିସନ୍ ସେଣ୍ଟର୍, ଓଲ୍ଡ ଏଜ୍ ହୋମ୍ (ଭରସା), ବିସି ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣା ଫାଇନାନ୍ସର କର୍ମଚାରୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଜୋନ୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମର ମୁଖ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ଜେଟି ଏବଂ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣା ଫାଇନାନ୍ସର ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ବିନୋଦ ବିହାରୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ବହୁ ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ରକ୍ତଦାନ କରିଥିଲେ।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିଭିନ୍ନ କେନ୍ଦ୍ରର ବାସିନ୍ଦା ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବିଭିନ୍ନ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଓଡ଼ିଶୀ, ସମ୍ବଲପୁରୀ, ଆଧୁନିକ ନୃତ୍ୟ, ଭଜନ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୀତ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଥିଲା। ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ପାଳନ କରି ବାସିନ୍ଦାମାନେ ଯୀଶୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅନ୍ତେବାସୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ସହିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସଫଳ କରାଇଥିଲେ।