?????

ସ୍ରୃଜନୀ ପରିବାରର ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ ପାଳନ

ଝାରସୁଗୁଡା: ଅଗ୍ରଣୀ ନାଟ୍ୟାନୁଷ୍ଣାନ ସ୍ରୃଜନୀ ପରିବାରର ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ ପାଳନ ହୋଇଯାଇଛି। ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆରାଧ୍ୟ ଦେବୀ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ପରେ ଅନୁଷ୍ଠାନର ଶିଶୁ କଳାକାର ମାନେ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଫୁଲତୋଡା ଦେଇ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ପରେ ଉପସଭାପତି ଶ୍ରା ନରେନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା ଉପଢୌକନ ଦେଇ ଅତିଥିଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଶ୍ରୀ ତାପସ ରାଐଚୌଧୁରୀ ତଥା ବକ୍ତା ଭାବରେ ମିରର ଥିଏଟର ମୁଖ୍ୟ ତଥା ନାଟ୍ୟକାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ସୁବାସ ପ୍ରଧାନ ଯୋଘ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଉପସ୍ଥିତ ଦର୍ଶକ ଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ। ସଭାଟିକୁ ଅନୁଷ୍ଠାନର ସଭାପତି ଶ୍ରା ଶୂଦର୍ଶନ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିବା ବେଳେବେଳେ ଶ୍ରୀ ଶଙ୍କର ପୋଢ଼ ବାର୍ଷିକ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ଶେଷରେ ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ସଂପାଦକ ଶ୍ରୀ ପଦ୍ମନାଭ ମାଲି ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

ଅନୁଷ୍ଠାନ କଳାକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମ୍ବଲପୁରି ନ୍ରୃତ୍ୟ,ଘୁଡକା ନାଚ,ଗୀତ ଓ ସମ୍ବଲପୁରି ନାଟକ କୁକୁର ର ନାଁ ହେରେସମେନ୍ଟ ମଂଚସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଶ୍ରବଣ ବାଗଙ୍କ ମଂଚ ପରିଚାଳନା ତଥ ଗଂଗାଧର ବେହେରାଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନା ରେ ପ୍ରମୋଦ ମେହେର,ଶଂକର ପୋଢ଼, ରୁପକ ବାରିକ,ସନ୍ତୋଷ ଦାସ,ଶଷି ତିଓରି,ଆଲୋକ ତ୍ରୀପାଠି,ନ୍ରୃପମଣି ମେହେର, ସତ୍ୟ ମାଝୀ,କମଲ ମହାନନ୍ଦ,ଗୋପାଲ ସିଂ,ପ୍ରତିମା ସାହୁ,ଆୟୁଷ ବାରିକ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ନାଏକ,ପ୍ରତିଭା କିସାଳ ସଂଗୀତ ରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button
error: Content is protected !!