?????

ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ଯୁବ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତ ଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜିତ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ଝାରସୁଗୁଡ଼ାର ହଂସାମୁରା କଣ୍ଟାପାଲିଠାରେ ଏକ ସ୍ୱେଚ୍ଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଝାରସୁଗୁଡାର ହଂସମୁରା କଣ୍ଟାପାଲି ଠାରେ ଏହି ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ଯୁବ ମଞ୍ଚର ସଦସ୍ୟ, ମା ସମଲେଶ୍ୱରୀ କ୍ଲବ୍ (ମାଳିଡିହି) ମଧ୍ୟ ଏହି ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

ଏହି ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରକୁ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ବେଣୁଧର ସାହୁ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀମାନେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାକୃତ ଭାବେ ରକ୍ତଦାନ କରିଥିଲେ। ଏହି ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରରେ 51 ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ଯୁବ ମଞ୍ଚର ଜ୍ୟୋତି, ଅଶ୍ୱିନୀ ସୁଦୀପ୍ତା, ପ୍ରଶାନ୍ତ, ସନ୍ଦୀପ, ବବୁଲୁ, ସୁଜିତ, ଆଶିଷ ତୁଷାର, ଦିଲେଶ୍ୱର, ଅଜିତ୍, କରୁଣାକର, ସୁରଜ, ଶୁଭାଶିଷ, ପ୍ରତାପ,ଆକାଶ, ରୋହନ, ପିଣ୍ଟୁ,ମହେଶ, ହିତେଶ, ଅଜୟ, ଆକାଶ, ସୁଶାନ୍ତ, ବଶିଷ୍ଠ, ଇନ୍ଦ୍ର, ସୁମନ୍ତ, ରବୀନ୍ଦ୍ର, ଦୁଷ୍ମନ୍ତ, ସଚ୍ଚିକାନ୍ତ, ରଞ୍ଜନ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button
error: Content is protected !!