?????

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ବିଜେପି ଟାଉନ ମଣ୍ଡଳ ତରଫରୁ ସେବା, ସୁଶାସନ ତଥା ଗରିବ କଲ୍ୟାଣ ପର୍ବ ପାଳିତ

ଝାରସୁଗୁଡା: ସାରା ଦେଶରେ ୩୧ମେ ରୁ ଚାଲି ଥିବା ସେବା,ସୁଶାସନ ତଥା ଗରିବ କଲ୍ୟାଣ ପର୍ବ,ମୋଦି ସରକାରର ୮ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଉପଲକ୍ଷେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ବିଜେପି ଟାଉନ ମଣ୍ଡଳ ତରଫରୁ ହୋଟେଲ ମେଗଦୁତ୍ ରେ ପାଳନ କରାଯ।ଇଛି ।

ଟାଉନ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ଦିନେଶ କୁମାର ଉପାଧ୍ୟାୟ ସଭା ରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କଲେ,ଶ୍ରୀ ଦିନେଶ କୁମାର ଜୈନ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ତଥା ଶ୍ରୀ ତ୍ରିନାଥ ଗୁଆଲ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ,ମୋଦି ସରକାରଙ୍କର ୮ବର୍ଷ ର ବିକାଶ ଯାତ୍ରା ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କଲେ,ବିଶେଷ କରି ଓଡିଶା ବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ମୋଦି ସରକାର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେତେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଯଥା ବିମାନ ସେବା,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନା,ଉଜ୍ଜ୍ଵଲା ଯୋଜନା,ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ, ଡିବିତି ସ୍କିମ, ପ୍ରଧାମନ୍ତ୍ରୀ ଜନ ଔଷଧ ସ୍କିମ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଯୋଜନା, ଏହି କାର୍ଯକ୍ରମ ରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରଧାନ,ଜିଲ୍ଲା କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ମହେନ୍ଦ୍ର କେଡିଆ, ୱର୍ଡ୍ ନି ୧୯ ର କାଉନସିଲର ତରଙ୍ଗ ଦୁବେ,ଜିଲ୍ଲା ସମ୍ପାଦକ ରାଜେଶ ଦାସ,ଟାଉନ ମଣ୍ଡଳ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ରବିନାରାୟଣ ହୋତା,ସନ୍ଦୀପ ମିଶ୍ର,ଟାଉନ ମଣ୍ଡଳ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ମୋର୍ଚା ସଭାପତି ବିଶାଳ ସାଗର,ଟାଉନ ମଣ୍ଡଳ ଉପସଭାପତି ବିକାଶ ଗୁରୁଙ୍ଗ,ଟାଉନ ମଣ୍ଡଳ ସମ୍ପାଦକ ଉମେଶ ଗୁପ୍ତା,ଗୋପାଳ ପଟେଲ,ତଥା ବିଭିନ୍ନ ୱାର୍ଡର ପଡ଼ିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରାର୍ଥୀନୀ ପୋଲ ଶ୍ରୀଦେବୀ,ଦିପା ଗୋଖ୍ରା,ଗୀତା ସୁମୂର୍ଥା, ହୀନା ରୁପରେଲ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯକର୍ତ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button
error: Content is protected !!